Hakkımızda

Metod Araç Takip ve Araç İçi İzleme Çözümleri İletişim Bilg. San. ve Tic. A.Ş., mobil teknolojileri gündelik hayatımıza dahil etmek amacı ile kurumsal, endüstriyel, ve bireysel çözümler geliştirmek üzere 2008 yılı Mart ayında kurulduğu günden bugüne teknolojinin yakın takipçisi olarak pazara pek çok yenilik kazandırmıştır.

İlk aşamada geliştirdiği kablosuz çözümler ile faaliyete başlamıştır. Aynı zamanda geliştirdiği Araç Takip Ve Filo Yönetim Sistemi ile güçlü bir ivme kazanmıştır.

Uzman kadrosu, sunduğu yenilikçi kurumsal çözümleri, 81 ilde yetkili servis ağı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile kurumların pazardaki rekabet gücünü artırmalarına destek olmaktadır.

Tüm ürünlerimiz yerli üretim olup, cihazlar, yazılım ve argesi firmamıza aittir.

Firmalara özel çözümler, titizlikle ele alınan ihtiyaç analizleri doğrultusunda gerçekleştirilir ve birbirinden farklı finansal çözümler ile ve Türk Telekom İş Ortaklığı ile pazarın daha da hareketlenmesini sağlamaktadır.

Metod Araç Takip ve Araç İçi İzleme Çözümleri İletişim Bilg. San. ve Tic. A.Ş., pazarın büyüme hızına paralel olarak geliştirdiği yeni ürün ve yeni proje çeşitliliği ile büyümeye devam etmektedir.